ADCC Czech Open 2016 – startovní listina

ADCC Czech Open 2016 – startovní listina

Na ADCC Czech Open 2016 je přihlášeno rekordních 291 závodníků (z toho 25 dětí). Nejpočetněji je zastoupeno Polsko (146), dále pak Česká republika (86), Slovensko (53), Rakousko (3) a po jednom zástupci mají Rusko, Švédsko a Izrael.

Prosím všechny o kontrolu, zda je vše správně. V případě, že je vše OK, nereagujte. Pokud je něco špatně, např. jméno, váha, tým, či kategorie, ihned mě kontaktujte na adcc.cz@gmail.com, kde uveďte, o jakého závodníka se jedná a jakou změnu je třeba provést.

Žádám domácí závodníky o úhradu startovného do pátku 3. 6. 2016 na účet 2900792073/2010, kde uvedete jméno/jména závodníka. Zahraniční závodníci platí startovné v den konání turnaje.

Na závěr bych rád všechny požádal o včasné upozornění, pokud nějaký závodník nebude startovat, abychom mohli opravit rozpisy zápasů. Zvláště pak zahraniční účastníky, kteří platí startovné až na místě. Děkuji.

Zde najdete seznam závodníků – list of competitors – update.

Most important information in English:

Check list of competitors. Write me if anything is not correct to addc.cz@gmail.com. Payment is on place. If you know you will not participate in tournament please write me immediately. Thank you.

Prozatím žádné komentáře.

Přidat komentář